Organizatorzy

Organizatorzy

Agencja zatrudnienia oraz doradztwa personalnego, specjalizująca się w rozwoju rynku pracy Polski północnej.

Posiada biura m.in. w Toruniu, Bydgoszczy oraz w Grudziądzu. 4 główne obszary działania FlexHR  to: projekty HR, rekrutacje, praca tymczasowa oraz pracownicy zagraniczni. W swoim 6-letnim portfolio firma posiada działania dla ponad 125 klientów, ponad 15 tys. godzin szkoleniowych, rekrutację ponad 19 tys. pracowników tymczasowych oraz ponad 700 rekrutacji stałych.

Agencja działa zgodnie z regułą: „Ekspert, nie gigant”. Dlatego wraz  z Wyższą Szkołą Bankową w Toruniu angażuje się w branży HR na polu edukacji (partner 2 kierunków studiów podyplomowych), warsztatów (HR CAFE) i konferencji (HR W BIZNESIE). Ponadto FlexHR jest pomysłodawcą i autorem Flexalary 2019 – pierwszego badania wynagrodzeń w firmach produkcyjnych w Kujawsko-Pomorskiem.

Wraz z Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną oraz Izbą Przemysłowo-Handlową w Toruniu FlexHR zainicjował  Dialog Managerów – pierwsze regionalne wydarzenie przeznaczone dla managerów firm.
Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu od 30 lat wspiera przedsiębiorców w obszarze szkoleń, nawiązywania relacji biznesowych oraz optymalizacji kosztów prowadzenia firmy. Autorskie projekty IPH to m.in. Grupa Zakupowa, największa bezpłatna konferencja biznesowa w regionie pn. Firma Przyszłości, czy inteligentny budynek IBCL.  Izba aktualnie zrzesza ponad 230 przedsiębiorców z regionu. Wyróżnikami Izby są wszechstronność oraz wykorzystywanie potencjału pracowników biura oraz firm członkowskich w tworzeniu rozwiązań dla swoich interesariuszy.
Strefa stawia na rozwój  innowacyjnej gospodarki i przedsiębiorczości ze szczególnym uwzględnieniem sektora wysokich technologii i transferu wiedzy.  Cel ten realizowany jest w zarządzanym przez Strefę Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym i skoncentrowanym na gospodarce morskiej Bałtycki Port Nowych Technologii, które stały się ośrodkami stymulującymi rozwój innowacyjnej przedsiębiorczości opartej o wiedzę. PSSE prowadzi też działalność w obszarze szkolnictwa branżowego: inicjuje  porozumienia pomiędzy uczelniami, szkołami, przedsiębiorcami, samorządami oraz instytucjami okołobiznesowymi.