Prelegenci

Prelegenci

Bartłomiej Anusiak

Prezes firmy produkcyjnej Mikrostyk S.A. Ekspert w zakresie zarządzania i restrukturyzacji finansowej przedsiębiorstw. Specjalizuje się w działaniach naprawczych, wprowadzaniu nowoczesnych metod zarządzania i wsparciu działów sprzedaży. Poprzednio Dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu w grupie Plastivaloire. Absolwent Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego w Warszawie. Ukończył także studia EMBA na Uniwersytecie Warszawskim i University of Illinois at Urbana-Champaign – College of Business. Zasiada w zarządzie Fundacji Stacja Mikrostyk.

Marek Michalski

Dyrektor Cementowni Kujawy, związany z koncernem LafargeHolcim od  25 lat. Zdobywał doświadczenie m.in. poprzez nadzorowanie inwestycji typu greenfield – budowa Cementowni, kierowanie fabryką LH na Ukrainie, pracę jako Kierownik Produkcji , Kierownik Utrzymania Ruchu  czy prowadzenie firmy Geocycle odpowiedzialnej za produkcję paliw alternatywnych wykorzystywanych w Cementowniach LH w Polsce. 

Jakub Piątkowski

Kierownik Fabryki w MMP Neupack Polska. Od ponad 12 lat związany z Grupą MM Packaging w Polsce. Kierował licznymi projektami w obszarach produkcji, sprzedaży, logistyki oraz zakupów. Od początku związany z uruchomieniem nowej fabryki Grupy MM Packaging na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowego. W MMP Neupack Polska odpowiedzialny za kierowanie pracą zakładu produkcyjnego, w szczególności zarządzanie produkcją i logistyką oraz kierowanie projektami inwestycyjnymi, w tym dotyczącymi automatyzacji procesów. Główny cel jego działań to osiągnięcie i utrzymanie doskonałości operacyjnej fabryki.

Tomasz Walerowicz

Od 12 lat zajmuje stanowisko zastępcy dyrektora w Zakładzie Produkcji Pasz Cedrob S.A. W skład działu wchodzą wytwórnie pasz w Gumowie, Raciążu, Rypinie, Ligocie Dolnej, a także rozpoczęta w tym roku inwestycja budowy drugiej wytwórni pasz w Rypinie. Bezpośrednio nadzoruje procesy inwestycji, eksploatacji, produkcji oraz transportu oraz zarządza pracą 500 osób. W wolnym czasie uprawia biegi długodystansowe.